Altı Üstü Bar

Ekim 2014’de kapılarını açan ve Teras katta alternatif bir mekan oluşturma isteğiyle yola çıkan Altı Üstü Bar, geride bıraktığı bir yılı aşkın sürede çeşitli etkinliklere, film gösterimlerine, kitap imza günleri ve şiir dinletilerine, konserlere ve partilere ev sahipliği yaparak uğrak bir mekan olma yolunda hızla ilerliyor.
hakkimizda-alti-ustu-bar-gorsel-001

Sıcak, Keyifli Bir Ortam

Rengarenk iç dizaynı, el boyaması duvar resimleri, eskitme dekorları, terası ve etkinlik salonları ile kendine özgü sımsıcak havası olan, güler yüzlü ve cana yakın çalışma ekibi ile size hiç yabancı gelmeyecek alternatif bir mekan.

Konserler, Etkinlik ve Kutlama Salonları

Teras katında bir çok konser organizasyonu gerçekleştiren, alt katında bulunan salonlarda ise doğum gününden toplantıya, dinleti ve kitap imza günlerinden film gösterimine kadar bir çok etkinliğe ücretsiz ev sahipliği yapan Altı Üstü Bar, alternatif mekan algısına katkıda bulunmaya devam ediyor. Çeşitli sanat çevreleriyle sürekli iletişim halinde bulunan mekan, kitap imza günleri, şiir dinletileri, sergiler ve söyleşilere de ev sahipliği yapıyor.
hakkimizda-alti-ustu-bar-gorsel-004-1

Zengin Menü

Doyurucu ve uygun fiyatlara sahip, vegan ve vejetaryen yemekleri de içinde bulunduran, 100’ün üzerinde yemek seçeneği ile birlikte , bira ve kokteyl çeşitliliği ile de size ve sevdiklerinize unutulmaz saatler yaşatacak bir menü yelpazesine sahip Altı Üstü Bar mutfağını 22:30’a kadar açık tutuyor.

Görüşleriniz...